Ma ei saa aru

Moderating a round-table talk on street art and public space at Telliskivi Creative Centre's urban festival Ma ei saa aru.

Mis on “Ma ei saa aru”?

“Ma ei saa aru” on erinevatel kunsti valdkondade populariseerimise eesmärgil algatatud uus kunstifestival Tallinnas, mille eesmärk on edendada kunsti mõistmise mitmekülgsust, arendada vaatajas nn visuaalset kirjaoskust ning vähendada kultuuris esinevaid stigmasid ja tõrkeid kunsti kogemisel ja interpreteerimisel. Festival on suunatud sihtgruppidele, kes on kunsti tarbimisele küll rohkem avatud, kuid kelle kogemus on siiani tagasihoidlik või kelle jaoks jääb kunst kultuurinähtusena mingil põhjusel kaugeks.

Soovime korraldada festivali igal aastal koostöös erinevate kunsti valdkondade aktiivsete gruppidega mitte luua juba olemasolevatele kunstisündmustele mittevajalikku konkurentsi niigi lühikesel Eesti kunsti pingil. Meie soov on kaasata laiemalt tavapublikut ja tuua kunsti kogemist ja mõistmist lähemale nendele huvigruppidele, kelle südames on huvi kunsti järele, kuid kes pole siiani leidnud endale nö turvalist katselava kunstimaailma sisenemiseks.

***

4. Tänavakunst ja linnaruum – in a relationship, but it’s complicated
- Mis? Arutelu avalikus ruumis erinevate kunsti meediumite esinemise üle. Moderaator Gregor Taul
Osalejad Anton Koovit, Silver Seeblum (Pirados), Salme Kulmar (Rural Urban Art), Madle LippusEelmine
Too Many Red Flags? Contemporary Left and its Visual Culture
Järgmine
Monumentaalkunstist

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 34